KONST / Litografier / Färglitografier 10515141
nr 1051 5141
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 2 st, signerad. Mona Huss Walin (f. 1944), Stockholmsmotiv, bladets mått: 55x42 + 70x50, 340/435 resp. 293/450
Kondition: lösa blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 20:47:54
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
6
1.600 kr
7
1.700 kr
6
1.800 kr
7
1.900 kr
8
2.000 kr
6
2.200 kr
7
2.400 kr
8
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv